Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PIOTR G.

Utworzony przez Gość, 14 lutego 2009 r. o 09:29
TATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRZYWIEŻ NAM KAWAŁEK CHLEBA NA ŚWIĘTA>>>>>>>>>>>>>>>>>> CZY TO NIE JEST JANOWSKIE CHAMSTWO-P.PIOTRZE.POZDRAWIAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIESZKANIEC JANOWA napisał:
TATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRZYWIEŻ NAM KAWAŁEK CHLEBA NA ŚWIĘTA>>>>>>>>>>>>>>>>>> CZY TO NIE JEST JANOWSKIE CHAMSTWO-P.PIOTRZE.POZDRAWIAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc zaczęło się INKWIZYCJA NADCHODZI WSZYSCY NIEGODNI BĘDĄ ZADUSZENI DYMEM . wink.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr wiedział więcej o tym janowskim piekle, o kościele i jego wykładni prawd, niż nam się śniło ............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Piotr wiedział więcej o tym janowskim piekle, o kościele i jego wykładni prawd, niż nam się śniło ............
FILUSIE, TO PRAWDA, ZE NA POSTERUNEK TEŻ DONOSIŁEM. JA JEDNAK NIC NIE KRADŁEM I NIE ZCIEMNIAŁEM, ALE TY KRADŁEŚ I JA WIEM. A ŻE TEŚCIA OBUŁEŚ W RUDERE SWOICH WAPNIAKÓW TO MASZ U MNIE CYNK O MIEDZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
FILUSIE, TO PRAWDA, ZE NA POSTERUNEK TEŻ DONOSIŁEM. JA JEDNAK NIC NIE KRADŁEM I NIE ZCIEMNIAŁEM, ALE TY KRADŁEŚ I JA WIEM. A ŻE TEŚCIA OBUŁEŚ W RUDERE SWOICH WAPNIAKÓW TO MASZ U MNIE CYNK O MIEDZI.
Panie Piotrze - to pan donosił tak jak złodziej mironiuk, ten filo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kartki.net.pl/kartki/3/kartki-wielkanocne-87.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alleluja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwiedź moją stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Alleluja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posesje przy ul. Bialskiej w Janowie zamienię na stacje benzynową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze zastanowimy sie kto jest swiety ksiadz ktory za kase sprzeda dusze kiedys to i byli ksieza ,robic to moze jego gosposia a nie parafianie.Rozbijaja sie samochpdami pija na kazdym kroku a i zabawom tez nie powiedza nie,nie mozna mowic ze on tez czlowiek bladzic to i jemu mozna.Wcale nie mozna jesli zdecydowal sie na kaplanstwo to nie moze ,oni nas ucza odmowy na wszelakie pokusy to od nich po nikad bierzemy przyklad .A i po koledzie jak chodzi to tez niesie dobra nowine wstydu nie maja sa tak beszczelni ze to ludzkie pojecie przechodzi .Ludzie pozyczaja pieniadze a pozniej na chleb nie maja o kim tu mowa jaki to jest wyslannik boga .Pani Zosia niech czyta biblie a nie ksierzy broni .Jeszcze wspomne o tych molestowaniach ,wstyd mi pisac takie zeczy ale nie moglam nic nie powiedziec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Szpak~ wpis 16.04.2009, 15:47:21 Wpis #2741 Goście Czyżby Jacek dorwał się do Justyny??? A było to dwa lata temu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Posesje przy ul. Bialskiej w Janowie zamienię na stacje benzynową.
A ile taka działeczka stoi? i czy może być stacja benzynowa w innym miejscu, w pobliżu Bialej Podl.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TANO JESTM Z TOWAREM. MIEJCIE KASE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Wieśka Wawryniuka to wy znacie. On zawsze brał, to i tera wyżmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no znamy i co ? od ciebie wzioł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no znamy i co ? od ciebie wzioł ?
Dj na luz. Z kim tanczysz? - Wawrniuk to oijak , złodsziej i były strazak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gryziesz na oslep jak traktorzysta !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY SIE ODP. OD STRAŻAKÓW, ZŁODZIEI I NAS TU PISZĄCYCH, ZAJMIJ SIE S0BĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 39

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...